Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

Ania

13 stycznia 2022 r.
Udostępnij
Ania
Ania

Z programem odchudzała się: 12 tygodni
Zrzuciła: 20 kg 
W obwodach straciła łącznie: 70 cm

„Moja historia nie jest łatwa, ale obiecałam sobie, że jeśli wytrwam 3 miesiące na diecie i zobaczę efekty, to się nią podzielę. Po to, żeby osoby, które są w takiej sytuacji, w jakiej ja byłam jakiś czas temu wiedziały, że jest dla nich nadzieja.

Może zacznę od tego, że już od stycznia próbowałam się odchudzać, stosując różne diety, ale każdą kończyłam maksymalnie po dwóch tygodniach. W efekcie zamiast spadku kilogramów, nastąpił ich wzrost, bo przed każdą kolejną próbą trzeba było się najeść niezdrowych rzeczy do syta. Spora nadwaga i brak akceptacji własnego ciała doprowadziły mnie do depresji, która weszła do mojego życia nieproszona i odebrała z niego całą radość. 

Dlatego dołączyłam do FIT6. Chciałam zmienić swoje życie i wiedziałam, że dzięki temu programowi będzie to możliwe. Nie wiedziałam tylko, czy dam radę, czy wytrzymam. Postanowiłam spróbować, wejść w to na 100%. Przecież nie miałam nic do stracenia. A to, co się wydarzyło dzięki temu programowi, to jest czysta magia… 

Z zakompleksionej, skrytej, smutnej dziewczyny zmieniłam się w taką, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, która potrafi rozwiązać każdy problem, cieszy się życiem, tryska energią i zaraża innych pozytywnym myśleniem. Wstaję rano z łóżka z uśmiechem na twarzy i czerpię z życia pełnymi garściami. Poprawiła się kondycja mojej skóry. Pokochałam aktywność fizyczną. Nauczyłam się przyrządzać pyszne i zdrowe posiłki, a nawet nie czułam, że jestem na diecie.

Gdy trzy miesiące temu robiłam zdjęcia przed przystąpieniem do programu, to nie chciałam ich nikomu pokazywać. Teraz nie mam problemu z pokazaniem tych zdjęć, chociaż nadal jest mi wstyd, że doprowadziłam się do takiego stanu. Ale wiem, że mają dużą moc i mogą pomóc osobom, które są w podobnej sytuacji i które myślą, że nie dadzą rady. Jeśli do nich należysz, czekam na Ciebie tutaj”.