Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

#GoodMood podczas odchudzania

12 listopada 2021 r.
Udostępnij
#GoodMood podczas odchudzania

FIT6 to rewolucyjne podejście do odżywiania. Opiera się na różnorodnym menu dostosowanym do poszczególnych etapów. Pamiętajcie jednak, że możecie urozmaicać je preparatami z oferty NUTRICODE, które sprawią, że przygoda z programem stanie się jeszcze przyjemniejsza i przyniesie więcej efektów zdrowotnych. Jesienią i zimą szczególnie polecamy Good Mood Tea – suplement diety w formie rozgrzewających torebek do zaparzania na dzień i na noc.

DAY WELL-BEING
kofeina, żeń-szeń, miłorząb japoński, bakopa drobnolistna, mięta pieprzowa, imbir, zielona herbata, jarzębina, lukrecja

Wspomaga pracę układu nerwowego oraz sprzyja lepszej koncentracji, kojarzeniu faktów, przyswajaniu wiedzy i koordynacji. To bardzo przydatne właściwości, szczególnie na pierwszych etapach programu, gdzie podczas zmiany nawyków żywieniowych należy zadbać o zdolności kognitywne. Ponadto obecność mięty pieprzowej usprawnia przemianę materii, a przecież nagłe przejście na niskoprzetworzoną dietę może początkowo powodować niewielkie problemy trawienne. Pozostałe składniki roślinne poprawiają komfort żołądkowo-jelitowy i samopoczucie bez względu na pogodową aurę.

NIGHT CALM
melisa, lawenda, werbena, pokrzywa, koper włoski, głóg, hibiskus, rumianek, czystek

Kompozycja werbeny, lawendy i melisy ułatwia relaksację oraz wyciszenie pracy układu nerwowego, wzmacniając chociażby działanie suplementu diety Inner Balance. Reszta składników świetnie wspiera układ odpornościowy, szczególnie w nocy, kiedy procesy regeneracji są najbardziej pobudzone. Dodatkowo pokrzywa i koper włoski pomagają usuwać nadmiar wody z organizmu oraz wspomagają gospodarkę wodno-elektrolitową, a także trawienie i metabolizm.

Good Mood Tea to idealne uzupełnienie diety i suplementacji FIT6, które pomoże wyregulować zegar biologiczny i poprawić kondycję psychofizyczną organizmu, korzystnie wpływając na utratę zbędnych kilogramów.