Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

Walentynkowa historia sukcesu z FIT6

13 lutego 2019 r.
Udostępnij
Walentynkowa historia sukcesu z FIT6

Dzisiejsza metamorfoza jest szczególnie wyjątkowa. I nie bez powodu publikujemy ją tuż przed walentynkami... Przedstawiamy Wam Iwonę i Alexa – zakochanych w sobie i od niedawna także w FIT6❣

Ciężko utrzymać odpowiednią wagę, podczas gdy partner zajada się pizzą i słodyczami w Twoim towarzystwie, prawda? Dlatego nasz program to idealne rozwiązanie dla par! Gdy odchudzacie się wspólnie, problem znika – wspieracie się nawzajem w trudniejszych chwilach, motywujecie do działania, razem przygotowujecie posiłki. A i maleńki element rywalizacji może być tu bardzo pomocny ;)

Z dumą i radością prezentujemy pierwszą w historii FIT6 przemianę pary. I przy okazji życzymy Wam wszystkim pełnego miłości Dnia Zakochanych!

❤ IWONA I ALEX ❤

Z programem odchudzają się od: 20 tygodni
Dotychczas zrzucili: Iwona – 13 kg, Alex – 28 kg
W obwodach stracili: Iwona – 74 cm, Alex – 84 cmIwona o udziale w programie:

„Jestem kobietą po pięćdziesiątce i od ponad roku zmagałam się z problemem utrzymania wagi. Pojawiły się też inne dolegliwości związane z moim wiekiem. Nigdy nie korzystałam z diet odchudzających, ale tym razem postanowiłam spróbować. Zaczynając 1. etap ważyłam 66 kg, po 5. etapie waga pokazuje 53 kg. Czuję się świetnie, a lekarz powiedział, że mam zdrowie jak 20-latka :)

Mąż uważał, że skoro wszyscy w jego rodzinie są większych gabarytów, to on też jest skazany na nadwagę. Kiedy zobaczył przemiany uczestników programu, postanowił spróbować i sprawdzić, czy może jednak zdoła coś zmienić. Okazało się, że tak, i to w spektakularny sposób, gdyż schudł aż 28 kg i stracił w obwodach 84 cm. Czuje się lżej, jego garderoba zmniejszyła się o 2-3 rozmiary i co najważniejsze ma bardzo dobre wyniki badań (jest pod stałą kontrolą lekarską w związku z przebytą 8 lat temu chorobą nowotworową).
 
Jesteśmy szczęśliwi, zdrowi i szczupli, a wspólne przygotowywanie posiłków jest dla nas świetną zabawą!

Gratulujemy oraz życzymy Wam tego szczęścia i zdrowia jeszcze więcej i więcej!
_____________

Ty też uczestniczysz w naszym rewolucyjnym programie i chciałbyś podzielić się efektami swojej diety?

Wyślij na adres dietetyk.fit6@fmworld.com:

  • zdjęcie sprzed programu i aktualne
  • informację na temat zgubionych kg i cm
  • informację, od kiedy się odchudzasz
  • kilka słów o sobie i swojej przemianie

A jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto... spójrz na naszych bohaterów i dołącz do FIT6 już dziś!