Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

Suplementacja na wakacjach

24 lipca 2023 r.
Udostępnij
Suplementacja na wakacjach

Lato to zazwyczaj beztroski okres roku, podczas którego dietę i suplementację odkłada się na dalszy plan. To nie najlepsze podejście. W czasie wakacji trzeba zadbać o swój układ pokarmowy – odpowiednie nawadnianie organizmu i odżywianie się, aby metabolizm działał na przyspieszonych obrotach.

Sprawdź, z którymi produktami NUTRICODE warto spędzić najbliższe miesiące.

Probiotic
Prozdrowotne działanie probiotyków polega na uzupełnianiu i modyfikacji mikroflory jelitowej. Jej właściwa struktura ma istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu, natomiast zaburzenia w jej składzie przyczyniają się do spadku odporności oraz powstawania problemów takich jak: alergie, stany zapalne, biegunki i zaparcia. Probiotyki ponadto „koją” układ pokarmowy, który podczas wakacyjnych podróży przeżywa niemałą rewolucję z uwagi na kosztowanie zupełnie nowych potraw i kontakt z nieznanymi dotąd bakteriami.  

Digestive
Za sprawą pięciu kluczowych enzymów – amylazy, proteazy, celulazy, laktazy i lipazy – usprawnia trawienie cukrów, białek i tłuszczów, rozkładając je do postaci łatwo przyswajalnej przez organizm. Dzięki temu pomaga regulować procesy metaboliczne oraz niwelować wzdęcia i zaparcia, a także zapobiega uczuciu ciężkości po spożytym posiłku, wyraźnie poprawiając samopoczucie. Stanowi także skuteczne wsparcie przy schorzeniach i nietolerancjach pokarmowych.

Drena Plus
To kolejny wakacyjny must have, który zniweluje opuchnięcia i ciężkość nóg podczas długich podróży czy upałów; usunie zbędną wodę metaboliczną zgromadzoną w dolnej części brzucha oraz biodrach; pomoże organizmowi uregulować gospodarkę wodną i proces oczyszczania ze zbędnych produktów przemiany materii. Dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie są przyzwyczajone do regularnego nawadniania się. Jego pyszny smak i sposób zażywania (picie niewielkich porcji przez cały dzień) wyrabiają ten bezcenny dla zdrowia, szczególnie w okresie podwyższonych temperatur, nawyk.

Active Burn Fat Killer
To dzięki niemu nie tylko zachowasz wypracowaną sylwetkę, lecz także zrzucisz dodatkowe kilogramy podczas aktywnego wypoczynku, np. górskich wycieczek czy pływania na basenie. Dzięki zawartości L-karnityny przyspiesza termogenezę i spalanie tkanki tłuszczowej, a za sprawą drogocennych ekstraktów roślinnych poprawia procesy trawienne – wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów i węglowodanów, które w trakcie urlopu spożywa się w większych ilościach.

Gdy zabierzesz ze sobą na wakacje ten suplementacyjny kwartet, twój układ pokarmowy będzie ci niezwykle wdzięczny, a z urlopu wrócisz z bagażem pięknych wspomnień, a nie zbędnych kilogramów!