Powrót do listy Następny artykuł Poprzedni artykuł

Piątka dla turbodiety

7 czerwca 2022 r.
Udostępnij
Piątka dla turbodiety

Proces spalania tkanki tłuszczowej wymaga zazwyczaj wiele cierpliwości. Oczywiście finalny efekt wart jest poświęceń, natomiast stosując kilka prostych zasad, może być ich znacznie mniej. Sprawdź, co nada tempo Twojemu odchudzaniu!

  1. Jedz regularnie

Uważasz, że jedząc rzadziej, schudniesz więcej? Nie. Głodząc się przez cały dzień, wieczorem będziesz odczuwać niepohamowany apetyt. A to zmusi Cię do przyjęcia ogromnej ilości kalorii w bardzo krótkim czasie. Aby temu zaradzić i lepiej kontrolować swoje zachcianki, spożywaj codziennie taką samą liczbę posiłków w równych odstępach czasu. Organizm zapamięta te przerwy, a Ty zgłodniejesz dopiero w momencie pory jedzenia. Genialne, prawda?

  1. Wysypiaj się

Odpowiednia długość snu, wynosząca około 7-9 godzin, wspiera funkcjonowanie hormonów odpowiednialnych za łaknienie. Im mniej się wysypiamy, tym częściej i w wyższych stężeniach notuje się obecność wywołującej głód greliny; im bardziej się wysypiamy, tym więcej leptyny, która pozwala skutecznie kontrolować apetyt.

  1. Spożywaj więcej błonnika

Błonnik to substancja pochodzenia roślinnego, która nie ulega trawieniu. Potocznie nazywana jest szczotką dla jelit, bo dosłownie wymiata z nich zbędne resztki pożywienia. Zapewnia uczucie sytości i zapobiega zaparciom. Więcej na jej temat pisaliśmy tutaj.

  1. Wprowadź suplementację diety

Mądrze dobrane suplementy potrafią zauważalnie skrócić czas diety. W naszym programie możesz kupić zestawy FIT6 TURBO, które poza miesięcznym planem żywienia i podstawowym preparatem zawierają także dodatkowy - wspomagający proces odchudzania. W tym tygodniu ich cena jest niższa o 15%!

  1. Ruszaj się

Nic lepiej nie wpłynie na sylwetkę niż aktywność fizyczna! Oddziałuje pozytywnie na spalanie kalorii, samopoczucie, wygląd i zdrowie. Dla uzyskania doskonałych rezultatów zaleca się trenowanie około 3-4 razy w tygodniu przez minimum 45 minut.