O programie

 

WITAJ W INNOWACYJNYM PROGRAMIE DIETETYCZNYM!

Marzysz o zrzuceniu zbędnych kilogramów? Chcesz schudnąć w sposób naturalny, zdrowy i bezpieczny? Idealnie trafiłeś!

FIT6 jest rewolucyjną metodą redukcji masy ciała stworzoną przez portugalskich specjalistów dietetyki klinicznej. Wyróżnia ją ogromna skuteczność (średnie tempo utraty wagi wynosi 1,25 kg tygodniowo) i brak efektu jo-jo. Gwarancją utrzymania wymarzonej figury jest dieta stabilizująca, na którą należy przejść po osiągnięciu swojego celu. A to w przypadku naszego programu jest dziecinnie proste!

Jedyne, co należy zrobić, to przestrzegać jasno sformułowanych zasad żywieniowych dołączonych do poszczególnych zestawów.

6 KROKÓW DO SZCZĘŚCIA

Program złożony jest z trzech etapów podzielonych na sześć kroków oraz dodatkowego, podczas którego uczestnik wchodzi w fazę stabilizacyjną. Każdy krok to miesiąc. Im więcej masz kilogramów do zrzucenia, tym więcej masz kroków do przejścia. W każdej chwili możesz zrezygnować z diety i rozpocząć podtrzymanie.

 

PORADY DIETETYKA I GRUPY WSPARCIA


Przystępując do programu FIT6, zyskujesz przede wszystkim receptę na zredukowanie zbędnych kilogramów, ale nie tylko. W cenie jest również stały kontakt z naszym dietetykiem klinicznym, który pomoże Ci rozwiać wszelkie wątpliwości i zmobilizować Cię do działania! Nie musisz umawiać wizyt i jeździć na spotkania – skontaktujesz się z nim pod adresem dietetyk.fit6@fmworld.com zawsze wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Żadne Twoje pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi! Możesz również dołączyć na Facebooku do jednej z wielu niezależnie działających grup wsparcia. Ich członkowie pomagają sobie w gorszych chwilach, dzielą przepisami i swoimi sukcesami, wzajemnie motywując do dalszej pracy.

SKARBNICA PRZEPISÓW

Dodatkowo mamy dla Ciebie pełną żywieniowych inspiracji stronę internetową, wypełnione po brzegi ciekawostkami dietetycznymi konta na Instagramie i Facebooku oraz e-book w pięknej oprawie graficznej, a w nim 100 przepisów na każdy etap programu. Dołączając do społeczności FIT6, przekonasz się, że odchudzanie nigdy nie było przyjemniejsze, prostsze i… smaczniejsze!

 

APLIKACJA MOBILNA

 

 

WYKLUCZENIA

Program opiera się na zdrowym odżywianiu i stosowaniu suplementów diety na bazie wielu minerałów i witamin skojarzonych z wyciągami z roślin o znanym działaniu. Występują jednak sytuacje kliniczne wymagające ograniczenia, a nawet wykluczenia określonych składników lub grup pokarmów, które są istotne dla uczestników FIT6. Dlatego nie wszyscy mogą brać w nim udział.

Program nie jest wskazany dla osób:

 • poniżej 16. i powyżej 70. roku życia
 • ciężarnych i karmiących piersią
 • chorych na hiperurykemię, podagrę, cukrzycę typu I i II
 • cierpiących na niewydolność czynności serca i nerek oraz niektóre rodzaje chorób zapalnych jelit (Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zespół jelita drażliwego)
 • z poważnymi schorzeniami wątroby (marskość, żółtaczka) i chorobami autoimmunologicznymi (toczeń, łuszczyca, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, niektóre rodzaje anemii, HIV)
 • chorych na przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka w fazie aktywnej i mających wrzody żołądka
 • o słabej krzepliwości krwi, przyjmujących doustne leki przeciwzakrzepowe
 • w trakcie terapii onkologicznej oraz tych, które zakończyły leczenie w okresie krótszym niż dwa lata
 • cierpiących na nietolerancję lub uczulonych na jakikolwiek składnik stosowanych suplementów diety
 • z anemią i hiperprolaktynemią
 • na diecie wegetariańskiej lub wegańskiej
 • uprawiających sporty konkurencyjne lub wymagające intensywnego wysiłku fizycznego

Jeśli jesteś w okresie rekonwalescencji pooperacyjnej, cierpisz na rzadką chorobę lub masz jakiekolwiek wątpliwości co do udziału w programie, skonsultuj się ze swoim lekarzem prowadzącym.